שיווק ישיר: מוצרי ספיגה למבוגרים

ייבוא בלעדי: "סילודנט" אקווה ג'ט

מוצרי ספיגה למבוגרים

העולם של חיתולים למבוגרים הוא שונה מאד כיום מאשר בעבר ,זה לא רק חיתולים אלא קיימים בו גם מוצרים שונים אשר נועדו לתת מענה נוח והולם לכל משתמש, בהתאמה לכל משתמש לפי צרכיו . וזה כולל פתרון של בעיות של שליטה על הסוגרים שנובעות מסיבות רפואיות, תשישות ,גיל מבוגר או החלמה מניתוח או בעיה רפואית.

מספר המוצרים בסל : 0
  1. מוצרים למבוגרים
  2. מוצרי ספיגה למבוגרים

חיתולים למבוגרים הם למעשה הטיטולים המוכרים לנו לשימוש לתינוקות, רק במידות גדולות יותר. הם מיועדים למבוגרים שמסיבות שונות איבדו שליטה חלקית או מלאה במתן השתן . וזה יכול לקרות כתוצאה של גיל מבוגר, חולשה, שיתוק כתוצאה מאירוע מוחי או מניתוח. חיתולים למבוגרים יכולים להיות מאד יעילים גם לאנשים בעלי שליטה, עם הגבלה בגפיים התחתונות

חיתולים למבוגרים – איך בוחרים?

צריך לבחור את החיתול או את תחתון הספיגה לפי מידת המשתמש לפי הגודל ובהתאמה ליום או ללילה. חשוב לציין את משקל הגוף והיקף המותניים. ואם חוסר השליטה היא חלקית או מלאה. כמו כן יש להתחשב בעובדה שהמידות האמריקאיות קצת גדולות מהמידות בארץ. חברת נועם שינתה לאחרונה סימון המידות יחסית לגודל.

חשוב לזכור

חובה להיות מודעים להחליף את החיתולים בתדירות לפי הצורך, וחשוב לנקות היטב את הגוף, ולמרוח קרמים המיועדים לכך לפי הצורך של המשתמש , כדי למנוע גירוי מיותר.

logo בניית אתרים