שיווק ישיר: מוצרי ספיגה למבוגרים

ייבוא בלעדי: "סילודנט" אקווה ג'ט

פדים וסופגנים למבוגרים

למרות הדיסקרטיות הרבה שאופפת את הנושא של מוצרי ספיגה המיועדים לשימוש של מבוגרים, אין ספק שמוצרים כמו פדים למבוגרים עשויים להיות הצלה של ממש עבור מי שעושה בהם שימוש שגרתי ויומיומי. אף אחד לא רוצה להיקלע למצב שבו הוא מרגיש רטוב או חושש להיראות בפומבי ולכן מדובר במוצרים מעולים אשר בזכותם יכולים אנשים הסובלים מבעיות של בריחת שתן לצאת מהבית ללא חשש שמישהו יגלה שיש להם בעיה כלשהי.


פדים למבוגרים - בדומה לפדים המיועדים לשימוש כחלק מעולם ההיגיינה הנשית, מתאימים לשימוש בתוך הבגדים התחתונים על מנת לספוג רטיבות או דליפה הנגרמות בחוסר שליטה על הסוגרים במקום שאלה ירטיבו את הבגדים וייראו כלפי חוץ. אנשים אשר חוששים להיראות במקום ציבורי כדי שהסוד שלהם לא יתגלה - יכולים בזכות פדים למבוגרים להמשיך בשגרה הרגילה שלהם ולהגיע לכל מקום, שקט או הומה, פרטי או ציבורי.


למי מתאימים פדים למבוגרים?

כאמור, התפקיד של פדים אלה הוא לספוג רטיבות או דליפת שתן אשר נובעות כתוצאה מחוסר שליטה על הסוגרים או בשל בעיה רפואית אחרת. במקום להסתגר בבית מבלי לצאת אפשר להצטייד בפדים כאלה, וגם לקחת בתיק כמה מהם לדרך וכך לעשות את כל מה שתוכנן לעשות מבלי לחשוש שהרטיבות תיראה כלפי חוץ. פדים למבוגרים הם מוצר דיסקרטי ויש בו כדי לשמור על כבודו של מי שמשתמש בו.


כיום ישנם סוגים רבים ושונים של פדים למבוגרים המתאימים למגוון שימושים וניתן גם להשיג אותם במגוון מידות, דגמים וגדלים. כך יכול כל אדם למצאו בדיוק את הסוג שמתאים לו ונוח לו לשימוש. בזכות הפדים האלה ניתן לשמור בסוד על בעיה שעלולה לגרום בדרך כלל למבוכה ברבים.


צור קשר


logo בניית אתרים